Правила замовлення

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Два способи знайти товар

  1. Використовуйте основну пошукову форму у верхній частині екрану, щоб вибрати медичний заклад, який Вам виписав рецепт.
  2. Використовуйте рубрикатор сайту. Розділи:

Далі Вам буде запропонований список товарів, які відповідають програмі «Доступні ліки». Крім назви, на сайті представлені фото, описи, інструкції до застосування (для лікарських препаратів) більшості товарів. Якщо після їх вивчення у вас ще залишаться питання щодо того чи іншого товару, скористайтеся послугами нашої телефонної довідкової служби 0-800-505-911 (щодня / 24 години на добу).

Замовлення

  1. Виберіть потрібний препарат і додайте в корзину.
  2. Виберіть зі списку аптеку, в якій Вам буде зручніше забрати бронь.
  3. Правильно заповніть всі запропоновані дані з Вашого рецепта і натисніть на кнопку «Відправити замовлення»

Правила і обмеження при створенні замовлень

В замовленнях, створених на цьому сайті, бронь встановлюється на 24 години з моменту створення замовлення.

Для створення замовлення на цьому сайті обов'язково потрібно мати рецепт, виданий медичною установою, яка уклала договір з аптекою, що працює за програмою «Доступні ліки».

Один рецепт дозволяє створити бронь на один препарат.

Термін дії рецепта становить 30 календарних днів з дати виписки рецепта. Наприклад, якщо рецепт виданий 13.05.2018, то забронювати та звернутися в аптеку, щоб забрати препарати ви можете не пізніше 13.06.2018 до часу закриття аптеки.

У разі, якщо ліміт фінансування певної аптеки за програмою «Доступні ліки» вичерпаний - сайт може приховати цю аптеку для створення замовлень, щоб уникнути відмов у продажу в аптеці.

Провізор має право відмовити в продажу, якщо рецепт прострочений або інформація в ньому не відповідає дійсності, виправлена ​​або некоректна.

На сайті під ціною товару мається на увазі сума доплати з боку клієнта, решту компенсує МОЗ.

Реєстрація на сайті

Реєструючись, або бронюючи препарати на сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Два способи віддаленого оформлення замовлень

  1. На сайті Аптека 911, щодня / 24 години на добу.
  2. У контакт-центрі "Аптека 911" по телефоном 0 800 505 911, щодня / 24 години на добу

 

Знайшли помилку? Повідомте нам будь ласка на e-mai HD@lll.org.ua

Завантаження