{{user.userFirstname+' '+user.userLastname}} Вихід

Правила роботи Сайту

Умови і правила використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Сайт Аптека 911 не має ніяких таємниць від покупців, і тому ми хотіли б розповісти Вам, як ми працюємо.

При офомленні замовлення, наявность обраного товару в конкретній аптеці, перевіряється автоматично. Після того як Ви все оформили на нашому сайті, замовленню автоматично присвоюється номер, і воно ставиться в чергу на обробку. Співробітники центру обслуговування клієнтів обробляють замовлення строго в порядку черги. Оскільки сайт не має необмеженої кількості товару, перша дія співробітника центру обслуговування - перевірка реальної наявності * і кондиційного стану ** замовленого Вами товару. Тільки переконавшись, що замовлення може бути виконане за цими двома критеріями (наявність товару на момент замовлення і кондиційне стан), співробітник центру обслуговування  його підтвердждає.

Якщо Ви хочете відразу мати інформацію про наявність замовляємого Вами товару, в цьому випадку Вам краще скористатися послугою «Замовлення товару по телефону». Ви можете набрати номер Телефонного Довідкової Служби 0 800 505 911 і зробити замовлення. Зробивши дзвінок по вказаному телефону, Ви також більш оперативно зможете отримати відповіді на Ваші запитання. Оскільки сайт є динамічно оновлюваної вітриною Аптеки, не можна виключати технічних помилок і збоїв, що відбуваються при оновленні. Подібні збої можуть викликати відображення некоректної ціни *** на пропонований нами товар. В цьому випадку Співробітники центру обслуговування клієнтів обов'язково зв'яжуться з Вами і повідомлять реальну ціну товару. За некоректну ціною товар придбати не можна. Підтвердження наявності або відсутності попередньо замовленого товару, Вам озвучать Співробітники центру обслуговування клієнтів під час дзвінка за вказаними телефонними номерами, або за допомогою електронної пошти, зазначеної Вами, в формі при реєстрації.

* Перевірка реальної наявності товару необхідна, т. К. Можуть траплятися випадки, коли на один і той же товар, наявний в обмеженому кол-ве, можуть надійти кілька замовлень і в такому випадку товар буде закріплений за тим клієнтом, чиє замовлення було створено раніше.
** Перевірка кондиційного стану товару також необхідна, т. К. Не можна виключати ймовірність пошкодження товару в процесі транспортування товару на склади.
*** Під некоректної ціною розуміється відображається на сайті явно низька ціна, наприклад 0 грн. або 100 грн. на дорогий товар, реальна ціна якого, становить 1 000 грн. і більше.

Використання сайту

Сайт Apteka911.com.ua (далі «Аптека911») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться в вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Аптека911 не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Аптека911 в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Аптека911 не зобов'язаний оновлювати їх. Аптека911 ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних.
В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Аптека911 може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Аптека911 не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Важливо! Ознайомтеся з наступними правилами і положеннями:
1. Реєструючись або створюючи замовлення на сайті https://apteka911.com.ua/ ви даєте свою згоду на обробку персональних даних відповідно до положення про обробку персональних даних користувачів веб-сайту.
2. Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт Аптека911. Це може включати в себе запис одного або декількох куки, або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах. Відвідуючи різні сторінки сайту ви погоджуєтеся з Політикою файлів-cookie на веб-сайті https://apteka911.com.ua/.

З повними текстами правил і положень можна ознайомитись на відповідних сторінках сайту:

Інша юридично значима інформація

Сайт Аптека911 використовує торгову марку «Аптечна мережа 9-1-1» на підставі Договорів з правовласником.
Інформація на сайті розміщена з відкритих джерел і НЕ несе рекламного характеру.
ЦІНИ НА САЙТІ МОЖУТЬ ВІДРІЗНЯТИСЯ ВІД ЦІН В АПТЕКАХ МЕРЕЖІ. Ціни сайту діють в аптеках ТІЛЬКИ при замовленні товарів безпосередньо через сайт або при бронюванні товарів в аптеках через сайт.